Hizmetlerimiz

Ada Pastanesi olarak özel günlerinizde yanınızdayız. Doğum günü, düğün ve diğer özel günleriniz için lezzetiyle sizi yalnız bırakmayan Ada Pastanesi, eşsiz ve kendine özgü pasta ürünleriyle özel günününüz daha da özel geçmesine katkıda bulunacak.

Doğum Günleri
Miniklerimizin doğum günleri için hazırlanan Ada Bebek pastaları ile onları yalnız bırakmıyoruz. Hayatınızın anlamı ve heyecan sebebi olan miniklerimizin doğum günlerinde rengarenk ve özel tasarım pastalarımızla hizmetinizdeyiz. Eşsiz lezzetli pastalarımızla miniklerimizi en güzel doğum günü hediyesini verebilirsiniz.
Doğum günü pasta hizmetlerimiz sadece miniklerimiz için değil. Her yaştan doğum günü etkinliği için Ada Pastanesi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Önceden pasta siparişi vererek istediğiniz gibi düzenlemesi yapılan pastalarımızın anlamı sevdikleriniz ile daha anlamlı hale geliyor.

Doğum Günü Pasta Çeşitlerimiz
ap_banner_0009_P26

ap_banner_0008_P27

Düğün Organizasyonları
Ada Pastanesi hayatınızı birleştireceğiniz bu en anlamlı günde yanınızda. Aşkınızın yanında tadımlayacağınız pastalarımız ile Ada Pastanesi tazeliğini ve lezzetini bir kez daha keşfedeceksiniz.
Modern çiftlerin tercihi, farklı tasarımları ile nişan ve düğün için hazırlanan pasta çeşitlerimiz ile bu özel günlerinizde Ada Pastanesi yanınızda.

Düğün ve Nişan Pasta Çeşitlerimiz
ap_banner_0005_P30

ap_banner_0004_P31

ap_banner_0003_P32

Güne Özel Pasta
Düşlerinizi süsleyen özel günlerinizde mutluluğunuzu Ada Pastanesi tatlarıyla taçlandırabilirsiniz. Özel pastalar ve içeriklerimiz ile her zaman olduğu yine sizi anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı kutlamaları gibi özel günlerinizde de yalnız bırakmıyoruz. Dekoratif olarak istediğiniz renk ve desenler ile hazırlanan pastalarımızın üstüne istediğiniz yazı ve mesajı yazdırabilir, pastalarımızı dilediğiniz tasarımlarda sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

ap_banner_0006_P29