Değerlerimiz

ap_banner_0029_P5

-İlkelerimiz her şeyin üstündedir.
Ada Pastanesi olarak faaliyet gösterdiğimiz ilk günden itibaren kendi yemediğimiz ürünlerimizi müşterilerimiz için asla satışa çıkarmayız. Her zaman kaliteli lezzet sunar, lezzetin yanından sağlığı hiçbir zaman eksik etmeyiz.

-Doğal Olandan Yanayız.
Ürünlerimizde aroma arttırıcı, yumuşatıcı gibi katkı maddeleri asla kullanmayız. Renklendiricilerimiz tamamen bitkiseldir. Hazır olarak kullanılan krem şanti, süt tozu vb. maddeleri değil, kendi imal ettiğimiz doğal ürünlerden yararlanırız.

-Kalitemize Hammaddeden Başlarız.
Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeleri titizlikle ve mevsiminde seçeriz. Ürünlerimizi tüm kalite kontrol çalışmalarından geçirerek servise hazır hale getiririz.

ap_banner_0028_P6

-Eğitimin Gücüne İnanırız.
Sürekli gelişmek ve en iyiye ulaşmak için eğitim en önemli aracıdır. Bunun farkında olarak devamlı kendimizi geliştirmekte, geliştikçe de daha fazla tatmin edici hizmetler sunmaktayız.

-Tam Çalışması Tam Da Bize Göre.
Verdiğimiz hizmette takım çalışmasının yeri büyüktür. İşine sıkı sıkıya bağlı, işinden keyif alan, keyif aldıkça da müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunan ekibimiz ile kendi standartlarına bağlı kalan bir organizasyonu yaşatırız.